Dentaltech

Individualūs protezavimo sprendimai

Kiekvienas pacientas yra individualus, todėl standartiniai sprendimai protezuojant implantus jau grimzta į praeitį ir pažangus gydytojas neturėtų jais pasitenkinti kasdieniame darbe. Šiuolaikiškas implantų protezavimas yra neatsiejamas nuo individualių, konkrečiam klinikiniam atvejui pagamintų detalių panaudojimo. Technologinė pažanga dabar jau leidžia pacientams pasiūlyti individualias frezuotas implantų protezavimo atramas bei tiesiogiai prie implantų prisukamus protezų karkasus. Individualių atramų formos atkartoja taisyklingai nušlifuotus dantis, tuo priartindamos implantus prie tradicinio dantų protezavimo. Iš titano, Cr-Co ar cirkonio išfrezuoti prisukamų protezų karkasai leidžia išvengti liejimo paklaidų bei esant būtinybei užtikrina lengvą protezo išėmimą.

Galimi du individualių konstrukcijų gamybos būdai:

  1. Skanuojamas modelis, konstrukcija modeliuojama kompiuteryje ir išfrezuojama
  2. Dantų technikas pats iš plastmasės modeliuoja norimą konstrukciją, ši skanuojama ir išfrezuojama tiksli nuskanuotos konstrukcijos kopija

Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti individualias implantų protezavimo konstrukcijas gydytojams ir dantų technikams dirbantiems su visomis mūsų šalyje parduodamomis implantų sistemomis.